Děkujeme našim partnerům:

pfcp fincentrum-logo


Můj osobní blog

Podvádí sazka své sázkaře?

22.01.2017 08:14

Link: https://vyhraj.com/

Loterie už sázím opravdu hodně dlouhou dobu, už to bude možná 10 let, co jsem si poprvé vsadil sportku. Párkrát už jsem si položil otázku, zdaokrádá sazka své sázkaře? Myslím, že nejsem jediný, kdo nad tímhle už někdy přemýšlel, nebo se o to zajímal.

Sazka má přístup ke všem vsazeným číslům a tak by pro ní neměl být problém nějak ovlivnit průběh losování sportky. Odpověď na otázku, jestli to opravdu reálně dělají, neznám a asi ani nikdy znát nebudu.

Všechny vsazená čísla putují přímo do sazky a tak se můžou podle těchto čísel "zařídit". Jak by se čísla mohla ovlivnit? Naprosto jednoduše. Mohou například zatížit balonky s čísly, nebo nějak zvětšit jejich průměr, aby se nevešly do výstupu ze slosovacího zařízení. Nikdy se ale nic takového neprokázalo, takže je to pouze teorie.

Nikdy jsem offline loteriím moc nevěřil a tak jsem z tohoto důvodu před pár lety přešel na online loterie, jelikož loterijní společnosti nemají vůbec přístup k číslům, tak jako sazka. U těchto společností sázíte pouze na výsledky oficiálního slosování loterie, takže si můžete být jistí, že vás nikdo nepodvede a že vás nikdo nepřipraví o peníze, pokud si vsadíte eurojackpot online, nebo sportku online.

Co si o celé této věci myslíte vy? :?:


Pokud jste si náhodou vsadili sportku ve středu, jako já a ještě nevíte, jestli jste vyhráli, tak si můžete tiket zkontrolovat zde: sportka kontrola tiketu. Já bohužel nevyhrál :| Snad budete mít štěstí aspoň vy!

Vyhraj.com - největší magazín o loterijních hrách

24.11.2016 11:12

Zdravím všechny fanoušky loterijních her! Máte rádi sportku, eurojackpot, šťastných 10 nebo euromiliony?

Pokud ano, vyhraj.com je tím správný místm pro vás. Jedná se o největší portál o loterijních hrách v češtině.

Na webu najdete podrobné návody, jak dané loterijní hry hrát, recenze online loterijních společností, jako je například LottoLand a také se můžete těšit, na nejnovější informace ze světa loterií, osudy výherců a monoho dalších informací... Věděli jste například, že je možnost vsadit si eurojackpot online? Moc lidí to neví, a pořád chodí sázet do trafiky, vy už to ale víte a tak si můžete ušetřit cestu a čas tím, že si vsadíte online.

No, to je asi vše. Nebudu sem vypisovat, co vše na webu najdete, to bych tu byl hodně dlouho. Pokud vás zajímá více informací, tak se na web určitě podívejte, je tam opravdu spousta zajímavých věci.

Občas se s vámi podělím o nějaké informace i zde na tomto blogu, proto jsem si ho také založil. Myslím si, že se máte na co těšit! :)

7 SEO, Dog Pictures, Dog Photos, Puppy Pictures, Puppy Photos