Děkujeme našim partnerům:

pfcp fincentrum-logo


Můj osobní blog

Podvádí sazka své sázkaře?

05.01.2017 23:46

Link: https://vyhraj.com/4-zpusoby-jak-vas-mohla-sazka-okrast/

Loterie už sázím opravdu hodně dlouhou dobu, už to bude možná 10 let, co jsem si poprvé vsadil sportku. Párkrát už jsem si položil otázku, okrádá sazka své sázkaře? Myslím, že nejsem jediný, kdo nad tímhle už někdy přemýšlel, nebo se o to zajímal.

Osobně si myslím, že je to možné a velice pravděpodobné. Sazka má přístup ke všem vsazeným číslům a tak pro ní není problém nějak ovlivnit průběh losování sportky. Všechny vsazená čísla putují přímo do sazky a tak se můžou podle těchto čísel "zařídit". Jak by to mohli ovlivnit? Naprosto jednoduše. Mohou například zatížit balonky s čísly, nebo nějak zvětšit jejich průměr, aby se nevešly do výstupu ze slosovacího zařízení.

Nikdy jsem tomu moc nevěřil a tak jsem z tohoto důvodu před pár lety přešel na online loterie, jelikož loterijní společnosti nemají vůbec přístup k číslům, tak jako sazka. U těchto společností sázíte pouze na výsledky oficiálního slosování loterie, takže si můžete být jistí, že vás nikdo nepodvede a že vás nikdo nepřipraví o peníze, pokud si vsadíte eurojackpot online, nebo sportku online.

Nebudu to tu detailně rozebírat, byli bychom tu ještě dlouho. Více informací ohledně podvodů, najdete ve skvěle připraveném článku: Odhaleny 4 způsoby, jak i vás mohla Sazka okrást! Určitě si přečtěte o podvodu v srbské loterii, je to opravdu zajímavé.

Co si o celé této věci myslíte vy? :?:


Pokud jste si náhodou vsadili sportku ve středu, jako já a ještě nevíte, jestli jste vyhráli, tak si můžete tiket zkontrolovat zde: sportka kontrola tiketu. Já bohužel nevyhrál :| Snad budete mít štěstí aspoň vy!

Prozatím nebyl vložen žádný komentář

Přidat komentář


Váš e-mail nebude na tomto webu zveřejněn.

Vaše WWW-adresa bude zveřejněna.
(Konce řádku budou převedeny na <br />)
(Jméno, e-mail & web)
(Povolit, aby mne mohli uživatelé kontaktovat kontaktním formulářem (Váš e-mail nebude zveřejněn.)
7 SEO, Dog Pictures, Dog Photos, Puppy Pictures, Puppy Photos